Nasza sala

Po kilkuletnich staraniach w 1999 roku Zarząd IPA Region Kraków otrzymał zgodę Komendanta Wojewódzkiego na urządzenie pokoju organizacyjnego. Do dyspozycji członków Stowarzyszenia oddano salę 115 G, którą urządzono dzięki wsparciu sympatyków – Prezesów firm:  Saeco Polska,  Cafe Mag i  RMF FM.

Uroczyste otwarcie pokoju organizacyjnego, tzw. IPA House miało miejsce 25 czerwca 1999 r.

Pokój organizacyjny spełnia wiele funkcji. Odbywają się w nim spotkania organizacyjne, szkolenia językowe, przyjmujemy naszych gości. Gromadzimy w nim i eksponujemy mundury, czapki i emblematy policyjne z całego świata, liczne upominki jakie otrzymujemy od kolegów z kraju i z zagranicy.

  Pomoc w zakresie wykonania tego projektu okazał Prezes Radia RMF FM  Marek Dworak , Prezes Firmy Cafe MAG Kazimierz Budek oraz Prezes Firmy Saeco Polska  Bogusław Budek.

 

 Największym wsparciem organizacyjno - wykonawczym otoczył nas Pan Stanisław Smółka z RMF FM .  

 

  Sala służy członkom IPA jak i innym policjantom do zebrań organizacyjnych, szkoleń językowych i spotkań z grupami zagranicznymi odwiedzającymi nasze miasto.
Proporce, czapki oraz liczne gadżety jakie otrzymujemy od naszych kolegów z całego świata, prazentujemy na tablicach wystawowych i w gablotach.  
   Prezentowane puchary są tymi trofeami, o które walczą drużyny w ramach jedynego w świecie turnieju piłki nożnej drużyn policyjnych rozgrywanego pod ziemią -  w Wieliczce.

▲ do góry